ŽENY
MUŽI
DETI
BATOHY

Bleskurýchlo.

Nakupovanie 21. storočia
Jednoduché, pohodové a bleskové nákupy
Predstav si, že môžeš mať dokonalý prehľad vo vrecku. Pomocou QR kódu, ktorý nájdeš na každom štítku všetkých našich produktov, okamžite mobilným telefónom načítaš všetky informácie, varianty tovaru, veľkosti, hodnotenia, skladovosť a nie len to - pokiaľ tvoj vyhliadnutý kúsok na predajni práve nemáme, behom pár sekúnd ho môžeš mať objednaný. Bezplatne a s doručením priamo na predajňu. Zadarmo!


To tričko z výkladu chcem!
Láska na prvý pohľad do našeho výkladu? Kdeže, nemusíš pátrať po tom super kúsku, nemusíš sa pýtať ani našich kolegov. Načítaj QR kód z výkladu, vyber si tričko svojích snov a hotovo! Nákupy z výkladu ešte nikdy neboli jednoduchšie, že? Stači rezervovať a tu parádu si môžeš rovno vyzdvihnúť. Teda pokiaľ je skladom.
Ako správne načitať QR kód?
V mobilnom telefóne otvor čítačku QR kódu alebo fotoaparát. Namier na kód na štítku oblečenia alebo v našom výklade a otvor odkaz, kde sa ti bleskurýchlo zobrazí produkt. Potom si už len vyber tú správnu kombináciu farby a veľkosti - a hurá pre neho! Všetok tovar skladom si môžeš prevziať na predajni okamžite, v opačnom prípade ti ich na predajňu zdarma a čo najskôr doručíme. V rýchlosti doručenia síce Flasha Gordona asi len tak nepredbehneme, ale môžeme ti sľúbiť, že sa určite budeme snažiť!