ŽENY
MUŽI
DETI
BATOHY

ukliZENo

Uprac si v šatníku, upraceš si v mysli.
Rozhoduj sa s ľahkosťou. Keď už chceš vyraziť do školy, do práce, na horskú turistiku či na večierok, určite dobre poznáš ten pocit: Čo si mám vziať na seba? A presne pre tieto chvíle je najlepšie mať upratané. Pretože keď máš poriadok v skrini, máš poriadok v hlave. A rozhodovanie je hračka!


UkliZENo je naším odkazom na jednoduchosť a kvalitu v odievaní. Aj tvoja skriňa si zaslúži zažiť ZEN- tvojú pozornosť, poriadok a minimalizmus. Vďaka ním si totižto uľahčíš život aj ty: a každá voľba outfitu bude jednoduchá. Okrem toho mať upratnú skriňu či šatňík je dobré ešte z ďalšieho hľadiska. Praktickosti. Vďaka poriadku môžeš mať okamžitý prehľad- a vybrať si to pravé bude hračka. A nie len to- v organizovanom šatníku je jednoduché nie len vyberať, ale taktiež veci naspäť ukladať. Poriadok sa možno ťažšie vytvára, ale ľahko udržuje.
Keď je menej viac
V upratanom šatníku ti stačí mať len pár kúskov. Kvalitných a basic, v ideálnom prípade. Vďaka tomúto rozhodnutiu budeš môcť kombinovať oblečenie pre každú príležitosť, náladu aj miesto. Ako na to? Pretrieď denne jednu poličku či zásuvku šatníka - a zbav sa všetkého, čo nenosíš. Neskladuj zbytočne to, čo leží zabudnuté na dne skrine. Oblečenie, ktoré sa s tebou posledný rok nevyvetralo, nemá v ukliZENu miesto. A čo v ňom miesto má? Kvalitné veci. Také, ktoré budeš s radosťou nosiť...možno aj roky.
Tvoj ukliZENo v kocke.
1. Čas pretriediť šatník. Čo ti robí radosť? Všetko ostatné musí preč!
2. Kvantita? Nie, kvalita! Nakupuj s rozvahou, dopraj si veci, ktoré vydržia.
3. Stav na basic kúsky. Skombinuješ všetko so všetkým a ušetriš miesto. V skrini aj v živote. Menej mať, viac....proste existovať.