ŽENY
MUŽI
DETI
BATOHY

BezPotlače. Prečo?

Pretože je lepšie platiť za kvalitu namiesto loga.
Kam sa podela potlač?
Vravíme, že značka si ty! A presne preto je tu BezPotlače. Pretože už vieme, že nie je potrebné nosiť značkové oblečenie aby sme boli niekým. Aby nás bolo vidieť, alebo aby sme sa naopak za niečo schovávali. O tom je toto všetko. Pretože ty už predsa dávno vieš, kto si.


 Netreba zbytočne utrácať umelo navýšené sumy za značkové oblečenie, ktoré je nakoniec úplne rovnaké alebo dokonca horšie než to, ktorému nevládne predražený štítok a populárne pekné logo. Peniaze sú totižto niečim výnimočné - tým, čo môžeš použiť na oveľa lepšie veci. Na nezabudnuteľné zážitky, ktoré ti nikto nevezme. Na cestovanie. Zábavu. Alebo pokojne na pomoc druhým. Čokoľvek ťa napadne. A do čoho mieniš investovať TY? TY?
Značku alebo kvalitu?
Každé tričko sa skôr či neskôr sperie, zničí, poškodí, obnosí. Zážitky s tebou ale ostávajú. Navždy. Preto sme sa rozhodli....Preč so všetkými tými nápismi a logami, preč so škatuľkovaním, kto na to má a kto nie. Kto má novšiu kolekciu a kto má kolekciu už rok starú. U náš žiadne trendy looky nenájdeš. Ale vieš, čo ťa necháme objaviť? Toto: naozaj kvalitné oblečenie. Bez potlače a za férové ceny.


Neplatíš za značku, platíš za hotový produkt. Dbáme na férový prístup a veríme v neho. Preto u nás nehľadaj nekalé praktiky, marketingové búrky, nadsadené výpredaje alebo napríklad neúprimné black fridays. My to máme radi jednoduché- a preto ti ponúkneme jediné: dobrú cenu počas celého roka. Sme normálny obchod pre normálnych aj nenormálnych ľudí. Pretože kto vie, čo je v dnešnom svete normálne?