ŽENY
MUŽI
DETI
BATOHY

Ku koreňom rešpektu

Pretože každý krok sa počíta.
Udržateľnosť randí s poctivosťou
Snažíme sa ponúkať aj výrobcov, za ktorými stojí zmysluplný príbeh- produkty, ktoré sú poctivé, organické a ekologické. Také, ktoré vždy radi odhalíme až k ich koreňom. A ty máš možnosť si vybrať, pretože každý malý krôčik k udržateľnosti sa počíta. Ide to aj inak, voľba je na tebe!


4 dôvody prečo eko(logicky)
Keď si vyberieš certifikovaný produkt, objavíš hneď niekoľko dobrých dôvodov, prečo do neho investovať. Nezaobstaráš si len kvalitný kúsok do skrine, ale zároveň urobíš dôležitý krok. K dobru. Vieš totižto, že nepodporuješ detskú pracovnú silu, tvoje oblečenie neobsahuje toxíny a pracovníci majú zabezpečené férové podmienky namiesto otroctva. Kupuješ si oblečenie s čistým svedomím - a to je predsa ten najlepší dôvod!
Certifikáty stoja za to!
Sú ako pomyselná pečiatka, vďaka ktorej vieš, že si kúpil správne. A všetky tie dôvody vyšie platia! Preto sleduj certifikáty u každého produktu, ktoré potvrdia, že tento príbeh, ktorý práve čítaš a hodláš nosiť na sebe, je pravdivý. Any my nie sme 100% eko a ani sa na to nemienime hrať. Veríme však, že každý krok sa počíta. A preto po tejto ceste pôjdeme ďalej. Ideš do toho s nami?